poezie a povídky vlado matuška
Dopis Mikuláši


Dopis Mikuláši Vlado Matuška: ostatní povídky

Dopis MikulášiDobrý den pane Mikulášdoporučil mi vás pan Svatý a proto se k vám obracím s prosbou o přijetí mezi vaše cvoky.

Mám v lednu rok trvající pravděpodobný psychosomatický kašel. Potřeboval bych antidepresiva s kterými mi bude stát vocas stejně jako dnes a když bude stát dokážu si ho třikrát vyhonit. Prosím aby se i to nezměnilo. Pokud za posledních dvanáct let antidepresiva v tomhle směru nepokročila raději se umlátím -kašlem- hlavou o zeď!

Pak taky budu na antidepresiva chlastat cca 2-3 x do měsíce a ty kecy, že se nemá pít nebudou mít vliv. Takže preferuji cukrátka dobře ředitelné ethanolem.Díval jsem se že máte cosi společnýho s \"Milosrdnými Bratry.\" Viděl jsem tamního správce - křesťana jak hovado co měl 6 dětí páč guma je z předkožky Satana - jak vyhání z nemocnice bezdomovce do -25. To bylo tehdy když jsem tam celý dny sedával a psychoška Lenka Andělová se bála - mě psychopata, že jí rozbiju hubu.Hele žádný rozbory co tohle má znamenat. Zapomeňte na barvy a stupně šedi. Já jsem prostě černej. Jsem černá v noci v tunelu a v prdeli černocha. Tak čistá páchnoucí černá.Jelikož jsem parazit - povrchem čistý parazit a tedy vychcaný -ale přiznávám neschopnost a nejsem tak výkonný jako Drábek- nemůžu si dovolit se cajdat mezi Letovicemi a Brnem vzhůru dolů. Proto mohl by jste mne přijmout 7.1. v 16:00? kdy budu před tím i u Políčka.S přáním vyplnění konce světa (to bych se bavil jak se nezoufalci snaží zachránit své rodiny)Petr Ďáblíkůj

formulář pro komentáře a názory k textu